Domů » PPC Specialista

PPC Specialista

Brand: Devastator Frontline Imagination Let It Roll Liquicity
Úvazek: Externě Plný
Místo: Praha

NÁPLŇ PRÁCE

  • Návrh a nastavení reklamních kampaní pro naše eventy, převážně na platformě Facebook Ads. Google Ads a Seznam Sklik využíváme také, ale rádi doučíme.
  • Pravidelné vyhodnocování kampaní, jejich optimalizace, reporting
  • Spolupráce na tvorbě celoroční marketingové strategie pro naše eventy
  • Správa a odpovědnost za svěřený rozpočet ve výši desítek až stovek tisíc Kč

POŽADUJEME

  • Orientace v elektronické hudební scéně, pozitivní vztah k elektronické hudbě, festivalům a kultuře
  • Alespoň 6 měsíců zkušeností s PPC
  • Znalost prostředí Business Manageru a Facebook Ads
  • Znalost prostředí sociálních sítí (Facebook, Instagram, YouTube)
  • Perfektní znalost českého jazyka a výborný psaný projev v češtině
  • Anglický jazyk na úrovni (B1-B2) a výborný psaný projev v angličtině
  • Kreativní a analytické myšlení, problem-solving mindset
  • Pečlivost a důslednost
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu, loajální přístup

PLUSOVÉ BODY

  • Zkušenost s event marketingem
  • Alespoň základní znalost práce s grafickým editorem
  • Základní orientace v Google Analytics
  • Znalost prostředí Google Tag Manager
  • Znalost dalších Google nástrojů (Data Studio, Forms)
  • Znalost práce s prostředím WordPress

NABÍZÍME

  • Podporu, mentoring a specifické know-how z oblasti eventového průmyslu
  • Mentoring od zkušenějšího kolegy PPCčkaře
  • Perspektivní práci v rychle se rozvíjející společnosti
  • Částečná práce z domova v kombinaci s působením v kanceláři na Praze 3
  • Flexibilní pracovní doba
  • Neomezená dovolená
  • Firemní benefity a vzdělání
  • Práci v přátelském kolektivu a se zkušenými kolegy
  • Možnost realizovat a rozvíjet vlastní nápady
  • Nástup možný ihned

Žádost o tuto pozici

Prostřednictvím tohoto formuláře můžete jednoduše podat žádost o tuto pracovní pozici.

Vložte soubory sem nebo klikněte pro nahráníMax. velikost souboru: 5 MB.
Povolené soubory: .pdf, .doc, .docx, .txt